סטודיו דנה ציביאק

עיצוב גרפי הוא עניין
לבעלי חשיבה קריאטיבית,
למבינים בשיווק ו...
למאוהבים במקצוע
סטודיו דנה ציביאק יודע איך לתפוס את עינו של הלקוח ונותן לו תחושה שהגיע בדיוק, אבל בדיוק למקום הנכון. מיתוג, אתרי אינטרנט, מצגות עסקיות, עיצוב לדפוס ו עיצוב ספרים - מעוצבים בסטודיו באופן חד פעמי, מבדל ומקצועי. נשמח ליצור עבורך עיצוב אשר יכלול מסר עסקי מדויק, אלמנט מחויך וצבעוניות לא שגרתית אשר יגרמו ללקוחותיך להבין - זה העסק שבדיוק חיפשנו.

פרוייקטים אחרונים

 • מצגת עסקית לגיוס תרומות עמותה
  +
  מצגת לגיוס תרומות עבור עמותת "הופכות את היוצרות"
 • +
  קמפיין גיוס תרומות לדוקטורנטים עבור אגודת ידידי אוניברסיטת תל אביב
 • +
  Proper Real Estate
 • +
  גמולב
 • +
  Ginius
 • +
  אדום שרותי מיחשוב
 • +
  8th World Stroke Congress
 • +
  Moonitor
 • +
  מיכל דליות – הספר
 • +
  COB שילוח בינלאומי
 • +
  ספר המונדיאל 2014
 • +
  בחברת נערות

עיצוב +

מהר מאד הבנו כי לבחור אתכן לשותפות שלנו למהלך הזה הייתה אחת ההחלטות היותר טובות שעשינו. תודה רבה על ההתגייסות המהירה, היצירתיות ללא גבולות, טלי את עם המילים ודנה עם העיצוב. המקצועיות הבלתי מתפשרת, המענה המהיר ומציאת הפתרונות לכל אתגר חדש ובלתי צפוי בו נתקלנו בדרך, ההשקעה ובעיקר תחושת הביטחון שנסכתן בנו שאנו בידיים טובות. אין ספק שהתוצאות מדברות בעד עצמן. אנו כמובן נשמח לעוד שיתופי פעולה מוצלחים שכאלו בעתיד.

סיגל אדר, אגודת הידידים באונ' ת"א

אני רוצה להודות לדנה ציביאק וטלי גת על העבודה המקצועית והיצירתית שעשיתן המצגת של עמותת "הופכות את היוצרות". החיבור ביניכן מוכיח את עצמו בתוצאה, טלי בתחום התוכן ודנה בתחום העיצוב, מספקות תוצאה מצוינת, והכול באווירה נעימה וחמה. לאורך כל העבודה, הרגשתי שיש לי שתי שותפות מלאות לעשייה. הפגנתן אכפתיות, עניין ודאגתן שתהיה המצגת הטובה ביותר. המצגת משמשת אותנו מול תורמים פוטנציאליים ומול גופים המשתפים עמנו פעולה. אני אמליץ על עבודתכן בהמשך.

לילך צור בן-משה, עמותת הופכות את היוצרות

היינו מרוצים מאוד מהחוברת שדנה עיצבה עבורנו בנושא פרופיל הגירת עבודה לישראל אשר התפרסמה בדפוס ואונליין וכן בשתי שפות, אנגלית ועברית. הפרופיל מכיל הן חלקים מילוליים והן מידע בגרפים וטבלאות. בשלב העיצוב דנה נתנה ייעוץ בסבלנות וביעילות אשר אפיינו את המשך העבודה, וכן עמדה בזמנים ולעיתים תחת לחץ. התוצר הסופי מקצועי, בעל עיצוב נעים ורענן וכן נוח לקריאה!

נלי כפיר, עמותת המרכז להגירה בינלאומית וקליטה

ההתנהלות מול דנה החל מרמת הזמינות ועבודה בשעות לא שגרתיות, דרך עמידה בלו"ז הקצר בו נדרש הביצוע, דרך ההתעקשות להבין מעבר לשפה העיצובית על מנת לבטא כיאות את המסרים שביקשנו להעביר ועד ההצלחה בעריכת השפה הגרפית של המצגת, בהלימה עם הלוגו החדש של עמידר. גם כאשר נדרשה גמישות לשינויים ועבודה חוזרת ונשנית עד להגעה לתוצאה - היה עם מי לדבר. גם שינויים של הרגע האחרון – נענו בחיוך.

יגאל ינאי, עמידר

התחלנו לעבוד עם דנה כשפתחנו פעילות חדשה בעמותה והיינו צריכים מיתוג חדש שיהיה מדוייק וייעודי לפעילות וימשוך את הקהל המתאים. דנה בדקה איתנו מה המסרים שחשובים לנו, מי הקהל, איך נראה מה שקיים בשוק ובסבלנות רבה, היא עזרה לנו לדייק את התחושה שביקשנו לייצר ויצאנו לדרך.

מיטל עוזרי, "צו פיוס"

אחרי שהלחץ קצת ירד, רצינו לומר לך תודה. קודם כל, והכי חשוב – הפלאייר יצא יפה ומרשים ואנחנו מקבלים פידבקים טובים. מעבר לזה ההתגייסות שלך למאמץ בלחץ הזמן, התקשורת בזמנים לא שגרתיים ועם אנשי דפוס מעבר לאוקיינוס, תוך כדי אווירה נעימה, לא מובן מאליו. כך בונים קשר מקצועי לטווח ארוך. מקווה, שנמשיך לעבוד כך גם בעתיד.

ניר סולומון, מנכ"ל QANTA