סטודיו דנה ציביאק

עיצוב גרפי הוא עניין
לבעלי חשיבה קריאטיבית,
למבינים בשיווק ו...
למאוהבים במקצוע
סטודיו דנה ציביאק יודע איך לתפוס את עינו של הלקוח ונותן לו תחושה שהגיע בדיוק, אבל בדיוק למקום הנכון. מיתוג, אתרי אינטרנט, מצגות עסקיות, עיצוב לדפוס ו עיצוב ספרים - מעוצבים בסטודיו באופן חד פעמי, מבדל ומקצועי. נשמח ליצור עבורך עיצוב אשר יכלול מסר עסקי מדויק, אלמנט מחויך וצבעוניות לא שגרתית אשר יגרמו ללקוחותיך להבין - זה העסק שבדיוק חיפשנו.

פרוייקטים אחרונים

 • מצגת עסקית לגיוס תרומות עמותה
  +
  מצגת לגיוס תרומות עבור עמותת "הופכות את היוצרות"
 • +
  קמפיין גיוס תרומות לדוקטורנטים עבור אגודת ידידי אוניברסיטת תל אביב
 • +
  Proper Real Estate
 • +
  גמולב
 • +
  Ginius
 • +
  אדום שרותי מיחשוב
 • +
  8th World Stroke Congress
 • +
  Moonitor
 • +
  מיכל דליות – הספר
 • +
  COB שילוח בינלאומי
 • +
  ספר המונדיאל 2014
 • +
  בחברת נערות

להתפעל מאתר זה לחשוב חיובי גם על מי שעומד מאחוריו.
זהו, כבר עשינו חצי מהעבודה…

בסטודיו דנה ציביאק עיצוב אתר אינטרנט אישי ואיכותי הוא התמחות מיוחדת. מחפשים אתר וורדפרס? אתר שכולל בנייה וכתיבה שיווקית? אנו עובדים עם מקצוענים אמיתיים שיכולים להגשים עבורכם את החלום: הקמת אתר על ידי בעלי מקצוע עם מינימום התעסקויות מצידכם. בסטודיו מאמינים שאתר משמש כאיש שיווק מכירות מקצועי, פרזנטטיבי וחרוץ – 24/7 ולכן נעזר גם באנשי SEO, צלמים ועוד.
הידעת? למעלה מ- 90% מהצרכנים משוטטים באינטרנט לפני שהם בוחרים שירות או מוצר ולכן אצלינו מתייחסים לאתר ככלי שיווקי מספר 1 של העסק. בעיצוב האתר אנו מקפידים בראש ובראשונה על בידול. מאחר ואתר האינטרנט של העסק הוא כרטיס הביקור שלו ברשת תכנון נכון של האתר ובידול עיצובי גורמים לגולש להישאר באתר, לשוטט בו ולתפוס באופן חיובי את העסק ובעל העסק העומדים מאחוריו. ולהזכירך… עיצוב אתר אינטרנט הוא הסטיילינג של האתר. את הסטיילינג הזה יש לבצע רק פעם אחת. לאחר מכן הוא תמיד נראה מצוין, תמיד מייצג נאמנה את העסק ותמיד, אבל תמיד אפקטיבי.
עיצוב אתר אינטרנט בסטודיו דנה ציביאק מתחיל במחקר מעמיק ובמחשבה תחילה. תשומת לב מרבית מוקדשת למטרת האתר, קהל היעד והעדפותיו. גם לחלום של בעל העסק ניתן מקום של כבוד.
הנסיון של הסטודיו יכול לעזור לכם גם במוצרי אונליין: עיצוב והקמת ניוזלטר חודשי, עיצוב והקמת דפי נחיתה פשוטים ומורכבים, באנרים שונים ותמונות נלוות לפוסטים לרשתות החברתיות ולבלוגים.
למה עוד נתייחס? עיצוב אתר אינטרנט איכותי מחייב תשומת לב מיוחדת לסביבה התחרותית, מוצרים או שירותים המוצעים באתר, טכנולוגיה ומנועי חיפוש, תפעול אופטימאלי, פונקציונאליות, אימג'ים מקוריים, שפת אייקונים ייחודית, טיפול נכון בטקסט, ניווט קל ושפה עיצובית.
על מה לא נוותר? על יצירתיות, מקוריות, פשטות עם ערך מוסף ועבודה עם בעלי מקצוע מנוסים (בניית אתרים, שיווק, כתיבה שיווקית, צלמים, מומחי פייסבוק, אנשי וידאו ותלת מימד ועוד).

עיצוב אתר אינטרנט – שירותים משלימים: עיצוב באנרים לפייסבוק, עיצוב באנרים, עיצוב ניוזלטר, דפי נחיתה ועוד.
שירותים משלימים נוספים: מיתוג ובידול עסקי, דפוס, ספרים, מצגות עסקיות ועוד.

הפרוייקטים שלנו

אומרים עלינו

לדנה ציביאק, נכדה לסבתא שולמית,
דנה היקרה. מגיעה לך תודה רבה על עבודת היפה והרגישה בעיצוב כרטיס ההזמנה לערב החגיגי המוקדש להוצאת אלבום יצחק שמיר.
כשכישרון המעשה האמנותי משתולל במשפחה, הוא ממשיך את שלוחותיו ויוצר. בכל דור והמיוחד לו.
יישר כוחך ותודה,
עדינה גילרמן, חנה ערמוני וטוביה חנציון
בשם הנהלת עמותת לח"י

עמותת לח``י
עמותת לח``י, עדינה גילרמן, חנה ערמוני וטוביה חנציון

דנה מעצבת קבועה בהוצאת “רימונים” ועיצבה אצלנו כמה ספרים בכישרון רב. עבודתה נקייה ויעילה, היא מוכשרת, יצירתית וחרוצה מאוד. דנה קשובה לצרכי הלקוח, מגיבה עניינית ובאופן מהיר ולשביעות רצוננו המלאה.
ממליצה בחום לעבוד אתה. אין לי ספק שמי שישכור את שירותיה ייהנה מעבודה ברמה אמנותית ויצירתית גבוהה ובסביבת עבודה נעימה.
בברכה,
יעל

יעל שכנאי - מו”ל
יעל שכנאי - מו”ל, רימונים הוצאה לאור